OFERTA

OFERTA

Firma EN-GAZ oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zasilania gazem płynnym, wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do gazu ziemnego.

Oferujemy instalacje gazowe na bazie zbiornika będącego wlasnością KLIENTA. Taki rodzaj instalacji jest alternatywą dla dzierżawy zbiornika od dostawcy gazu. Posiadamy zbiorniki na propan i propan-butan, naziemne i podziemne,fabrycznie nowe certyfikowane CE. W ofercie jako nieliczni na rynku posiadamy również zbiorniki używane z pełną wymaganą dokumentacją.

Posiadanie własnego zbiornika daje możliwośc niezależności dostaw gazu na wolnym rynku, co prowadzi do minimalizacji kosztów ogrzewania.
Wybierając zbiornik na własność można zyskać nawet 50% oszczędności w kosztach ogrzewania.

Zysk ten można łatwo wyliczyć korzystając z kalkulatora umieszczonego na naszej stronie internetowej. Oszczędności wynikają głównie z możliwości zakupu tańszego gazu nawet o 1zł./litr mniej niż w firmach oferujących dzierżawę zbiornika. Własny zbiornik to również brak opłat za dzierżawę, która dla najmniejszego zbiornika 2700l kształtuje się w granicach od 300 do 500 zł. rocznie.

Oferta nasza skierowana jest również do tych osób, które kończą umowę z dotychczasowym dzierżawcą i są zainteresowane posiadaniem zbiornika na własność.

Wykonujemy tymczasowe przyłącza gazowe oparte na małych butlach 33kg.

Firma na życzenie Klienta umożliwia także wynajem zbiornika na okres min. 2 lat.Taka opcja sprawdza się w przypadku inwestycji, w których inwestor ma gwarancję, że w najbliższym czasie do miejsca inwestycji będzie podłączony gaz ziemny.